Tools
Search

Dese Grafik- Webdesign

Turkish (Turkiye)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
You are here: Startseite » Gizlilik

Gizlilik Politikası

e-Posta Yazdır PDF

Bu site Dese Design Web Tasarım Turizm Ltd. Şti (Dese olarak anılacaktır) tarafından işletilmektedir.
Dese, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Dese'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Dese, ziyaretçi bilgilerini tutmaktadır. Ziyaretçi bilgileri, siteyi her görüntüleyen kullanıcı için tutulur. Dese, kullanıcılara ve kullanıcıların Site'yi kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) ile tutabilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına gönderdiği küçük metin dosyalarıdır ve bu dosyalar internet kullanımını kolaylaştırmaktadır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı; bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından, dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-posta adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak kullanıcılar, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Üyelik

Dese, üye bilgilerini tutmaktadır. Üye bilgileri başta üye adı, email adresi ve şifre olmak üzere üyenin form ile girdiği bilgilerdir ve bu bilgiler size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Üyelik sırasında kullanılan şifrenin korunması üyenin sorumluluğundadır.
Dese, üyelerin üyeliklerini durdurma, silme, iptal etme hakkını saklı tutar.

Dese, üyelerinin veya firmaların site üzerinden açıkladıkları bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden sorumlu değildir.
Dese, üyelerinin e-posta adreslerini, üye aksi bir davranışta bulunmadığı sürece, üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz veya kullandıramaz.